X
Menu

Sulama Sistemleri

PEYZAJ SULAMA SİSTEMLERİ

-Yağmurlama Sulama

-Damlama Sulama

-Sisleme-mikro Sulama

Otomatik sulama sistemlerimiz deneyimlerimiz sonucu elde ettiğimiz birikimlerimizle, bitkileriniz için maksimum fayda sağlarken,su sarfiyatını minimuma düşürmektedir.

Doğru sulama yöntemleri sayesinde bahçenizdeki çim alan ve bitkileriniz daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

OTOMATİK SULAMAYI SEÇMEK İÇİN 4 İYİ NEDEN

– ZAMAN TASARRUFU VE İÇ HUZURU 

Artık akşamları bahçenizi sulamak için hortum açıp toplamakla geçmeyecek.Ayrıca gözünüz arkada kalmadan tatile çıkabilirsiniz. Komşunuzdan siz yokken bitkilerinize ve çimlerinize bakmanızı istemenize gerek yok ;çünkü kontrol cihazınız sizin için bunları yapar. 

– PARA TASARRUFU 

Otomatik sulama sayesinde su tüketiminizi %40 azaltabilirsiniz.Yaz aylarında sağlıklı bitkilerin gölgeleri tarafından sağlanan Serinletici etki sayesinde klima masrafları %50 ye kadar düşürülebilir.Kışın sağlıklı bitkiler bizi soğuk rüzgarlardan koruyacaktır.Gerçekleştirilen tasarruflar yatırımınızı hızlı bir şekilde geri kazanmanıza imkan verecektir. 

– BİTKİLERİNİZDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN 

Otomatik sulama sistemi,güzel bir bahçe ve sağlıklı bitkiler elde etmek için doğru miktarda su dağıtımı yapar 

– SUYUN AKILLI KULLANIMI SAYESİNDE ÇEVRENİN KORUNMASI 

İdeal ve düzgün su dağıtımı sayesinde dünyanın en değerli kaynağı olan suyun korunmasına katkıda bulunursunuz. Aynı zamanda sağlıklı bitkiler havadaki karbondioksidi emerek oksijen olarak tekrar ortama verildiğinden sera etkisinin azalmasına da katkıda bulunursunuz.

Bir Cevap Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir